Morena Taraku hap garderobën dhe ndjekësit mbeten pa fjalë (VIDEO)
Përveç se është një personazh publik dhe jeta e saj private përben mjaft interes për publikun, Morena Taraku është përfolur edhe për jetën e saj luksoze që reklamon edhe në rrjet.

Morena e tregon gjatë gjithë kohës se është “rich girl” dhe për ta vërtetuar edhe njëherë, ajo na hapi dyert e garderobës së saj.

Në Instatory, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit çanta luksoze të firmave më të njohura, sigurisht çmimet e të cilave janë paksa të kripura.

Pamjet shikojini vetë dhe na tregoni a jeni dakord me ne kur themi se s’dimë cilës t’i vëmë gishtin më parë?

Së fundmi, Morena u përfol në media për lidhjen e re të dashurisë, e cila nuk e dimë ç’ndodhi por zgjati shumë pak.

Madje, as identiteti i partnerit të ri të këngëtares nuk u zbulua asnjëherë.
Shtuar më 08/07/2020, ora 12:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori