Momenti tragjik kur shembet universiteti nga tërmeti në Meksikë (VIDEO)


Pëlqej
Ky është momenti i tmerrshëm kur një ndërtesë universitare u rrëzua duke vrarë katër vetë, pas tërmetit shkatërrues në Meksikë.

Bëhet fjalë për një moment kur studentët luftojnë për jetën e tyre derisa ndërtesa në kampusin jugor të Universitetit Tec de Monterrey, në Mexico City fillon të shembet.

Pluhuri dhe mbeturinat kanë mbetur pasi kryeqyteti i Meksikës u trondit nga lëkundjet shkatërruese të magnitudës 7.1, të cilat kanë marrë jetën e më shumë se 200 personave. /albeu.com/

Shtuar më 20/09/2017, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori