Momenti prekës kur vejusha i jep lamtumirën e fundit bashkëshortit të rënë në luftë (VIDEO)
Një video prekëse tregon momentin kur një vejushë sheh për herë të parë arkivolin e bashkëshortit të saj të rënë në luftë në një pistë aeroporti ka përlotur pasagjerët e një avioni të tërë.

Green Beret Shawn Thomas, 35-vjeçar i lindur në Oklahoma dhe babai i katër fëmijëve ndërroi jetë më herët këtë muaj si pasojë e një aksidenti më makinë gjatë kohës që po shërbente si ushtar në Niger, Afrikë.

Arkivoli i tij i mbuluar me flamurin amerikan u soll në aeroportin ndërkombëtar Raleigh-Durham dhe eshtrat e oficerit të rënë do të varrosen në varrezat the Arlington National. /albeu.com/


Momenti prekës kur vejusha i jep lamtumirën e fundit bashkëshortit të rënë në luftë

Shtuar më 18/02/2017, ora 18:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori