Momenti kur policia arreston dy të rinjtë që ngritën flamurin shqiptar në Kumanovë (VIDEO)
Policia e Kumanovës është mobilizuar, pas vendosjes së një flamuri shqiptar në një shtizë në sheshin qendror të Kumanovës.

Flamuri është vendosur rreth orës 16:00 nga dy të rinj shqiptarë, pasi prej shtizës është hequr flamuri maqedonas.

Organet e rendit kanë ndërhyrë menjëherë dhe kanë larguar flamurin kombëtar shqiptar nga shtylla në qendër të Kumanovës. /albeu.com/

Shtuar më 31/03/2017, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori