Momenti kur Opozita përplaset me sigurimin (VIDEO)
Deputeti i Vetevendosjes, Sali Salhiu, është përplasur për një moment me disa pjesëtarë të sigurimit të Kuvendit.

Deputeti i VV'së refuzoi të kontrollohej nga Policia, e cila po e pengonte atë të hynte brenda pa kaluar kontrollet.

Për ta neutralizuar gjendjen eshte deputeti tjetër i VV-së, Rexhep Selimi dhe ai i AAK-se Lahi Brahimaj. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2015, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori