Momenti i tmerrshëm i aksidentit 1 mln paund: Audi Q7 përplaset me McLaren, Bentley dhe Porsche (VIDEO)
Ky është momenti i jashtëzakonshëm që një djalëpërplaset me
11 makina përfshirë një McLaren, Porsche dhe një Bentley, skenë kjo si ato të filmit 'Fast and the Furious' sot.

Shoferi i një Audi Q7 4x4 humbi kontrollin e automjetit të tij dhe lëroi në një radhë 11 makina luksoze në Rrugën Moore, Chelsea menjëherë pas mesnatës - por ende nuk është arrestuar sepse është në spital.

Pamjet mahnitëse të marra nga MailOnline tregojnë dy makina që shpejtojnë përgjatë një rruge pranë Sheshit Sloane, vetëm disa momente para përplasjes.


Shtuar më 06/08/2019, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori