Momenti i nxjerrjes së trupit të të riut nga gërmadhat e hotelit (VIDEO)
Visar Behrami 27-vjeçar nga fshati Vidimriq i Mitrovicës">Mitrovicës është gjetur i vdekur mbrëmë pas shembjes së objektit të ish-hotelit Adriatik në Mitrovicë

Pas gjashtë orësh kërkim, ekipi arrit të gjejë trupin e të riut nën gërmadha.

Ndërkaq kryetari i Mitrovicës">Mitrovicës, Agim Bahtiri mbrëmë ka njoftuar për gjetjen e trupit të pajetë të 27-vjeçarit si dhe ka bërë të ditur se e marta në Mitrovicë do të jetë Ditë Zie.
Shtuar më 23/04/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori