Momenti dramatik kur shoferi i droguar i Nju Jorkut shtyp këmbësorët në trotuar (VIDEO)

Pëlqej
Nje video tmerruese nga incidenti i New York-ut eshtë publikuar së fundmi.

Pamjet dramatike tregon momentin kur shoferi i cili besohet që në atë moment të ketë qenë nën e efektin e marjiuanës sintetike mori përpara këmbësorët në një trotuar të “Time Square”.

Shoferi i identifikuar si Richard Rojas, 26-vjeçr është përgjegjës për vrasjen e një 18 vjeçarjeje dhe plagosjen e dhjetra të tjerëve.

Rojas i cili tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes pas aksidentit, u arrit të kapej menjëherë nga policia. /albeu.com/Momenti dramatik kur shoferi i droguar i Nju Jorkut shtyp këmbësorët në trotuar

Shtuar më 19/05/2017, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori