Gjermanët kundër hapjes së negociatave: Shumë herët!
Momentet e vdekjes (VIDEO)
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Stamboll, në zonën e quajtur Besiktas. Pasagjeri i një vapori, i cili udhëtontenga një anë e ngushticës së Bosforit për në anën tjetër është rrëzuar teksa po kalonte mbi shkallët lëvizëse të pasagjërve.

Reagimi i punonjësve të sigurisë dhe të pranishmëve ishte shumë i shpejtë por pa mundur ta shpëtojnë pasagjerin, i cili u nxorr pajetë nga deti. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2013, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori