Momentet e vdekjes (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur sot nė Stamboll, nė zonėn e quajtur Besiktas. Pasagjeri i njė vapori, i cili udhėtontenga njė anė e ngushticės sė Bosforit pėr nė anėn tjetėr ėshtė rrėzuar teksa po kalonte mbi shkallėt lėvizėse tė pasagjėrve.

Reagimi i punonjėsve tė sigurisė dhe tė pranishmėve ishte shumė i shpejtė por pa mundur ta shpėtojnė pasagjerin, i cili u nxorr pajetė nga deti. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2013, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.