Momente tmerri në avionin Londër-Napoli (VIDEO)
Avioni dridhet për shkak të turbulencave, pastaj një vakum i tmerrshëm. Një punonjëse e linjes ajrore përplasi kokën dhe mbeti e plagosur nderkohë një koleg i saj pëson një thyerje.

Janë këto momentet e panikut, për shkak të motit të keq, për 154 pasagjerët dhe gjashtë anëtarët e ekuipazhit të një fluturimi të EasyJet që u ngritën nga Londra për në Napoli. Si një masë paraprake, komandanti zbarkoi në Romë. Ngjarja ndodhi të hënën, ditën kur moti i keq sulmoi Italinë qendrore dhe jugore.

Shtuar më 04/09/2014, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori