Momente të frikshme nga përplasja e banorëve të Astirit me policinë (VIDEO)Situata te Astiri është duke avancuar, ndërkohë që forca të shumta policie po përpiqen të vendosin nën kontroll.

Përplasja ka filluar që në orët e para të mëngjesit, rreth orës 05:00 teksa banorët kanë përdorur dhe bomba molotov ndaj policisë.

Për të shpërndarë protestuesit policia ka hedhur gaz lotsjellës.

Mësohet se në spitalin e Traumës deri tani janë dërguar 10 persona të lënduar./albeu.com/Shtuar më 12/11/2019, ora 09:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori