Momente shokuese, këmbësori i paduruar i shpëton vdekjes për 1 sekond (VIDEO)
Filmime tronditëse shfaqin momentin kur një kalimtar i paduruar shmang për pak sekonda goditjen nga një tren.

Burri e shmang momentin fatal me më pak se një sekondë, e cila i shpëton jetën mrekullisht nga treni me shpejtësi të lartë.

Ai kalon rrugën i paduruar, duke ecur mbi shina dhe pa menduar për rrezikun që e priste.

Shtuar më 15/05/2020, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori