Momente kaosi, shihni përpasjen mes Flamur Nokës e Veliajt në Kuvend (VIDEO)
Pëlqej
Ditën e sotme në ka pasur tensione e debate të ashpra në Komisionin e Medias, kjo për shkak se kryetari i Bashkisë Erion Veliaj kishte shkuar i paftuar.

Në videon e bashkëngjitur lajmit, mund të shikoni momentin kur deputeti Flamur Noka ka lënë vendin e tij dhe i është sulur kryebashkiakut, Erion Veliaj.

Siç mund t'a shihni edhe në video, Veliaj në shenjë vetëmbrojtje u ngrit në këmbë ndërkohë Garda e rrethoi atë.

E gjithë ngatresa ndodhi për shkak se sot në mbledhje ishte ftuar vetëm ministrja Kumbaro, por ajo erdhi e shoqëruar me Veliajn i cili ndërpreu disa herë seancës. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2018, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori