Momente frike, i riu goditet me thikë në festën e birrës dhe shtrihet i gjakosur (VIDEO)

Festivali i Birrës që ka filluar nga dita e premte në Prishtinë, do të zgjasë deri të martën.

Incidentet nuk kanë munguar, pasi që mbrëmjen e djeshme ka pasur rrahje dhe therje me thikë në ambientet ku po mbahet ky festival në platonë mbi Pallatin e Rinisë.

Nw videon e mwsipwrme duket momenti kur njw i ri goditet me thikw dhe mw pas shtrihet nw tokw.
Shtuar më 08/07/2019, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori