Moment i pabesueshëm,"ujku i vrarë" sulmon gjuetarin e tmerruar (VIDEO)
Pamje të pabesueshme tregon një ujk që mendohet të jetë i ngordhur ndërsa hidhet dhe sulmon një gjuetar që po kontrollonte për të parë nëse ai ishte gjallë.

Pamjet e bëra nga gjuetarët në rrafshinat e mbuluara me dëborë të Kazakistanit teksa iu afruan bishës së egër të plagosur, përcjell albeu.com

Ujku menjëherë ngrihet dhe i sulet gjuetarit të tmerruar, ndërsa ai bërtet i friksuar, shokët e tij mund të dëgjohen duke qeshur në mënyrë hysterike ndërsa përpiqen të marrin ujkun. /albeu.com/Shtuar më 08/02/2018, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori