Moment i frikshëm, krokodili kafshon kujdestarin e kafshëve (VIDEO)
Në një video të publikuar në internet shihet një burrë i cili po e ngacmon krokodilin me një shkop.

Sipas mediave, bëhet fjalë për Peter Watson, i cili është pronari i një ferme krokodilësh në Afrikën e Jugut.

Siç thuhet më tej, ai tentoilargonte një krokodil nënë nga vezët por ajo u zemërua dhe e kafshoi.

Për fat të mirë, ai shpëtoi vetëm me disa plagë të lehta. /albeu.com/


Shtuar më 14/12/2017, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori