Moment dramatik kur një aeroplan godet pistën (VIDEO)
Një aeroplan Ryanair ka goditur pistën ndërkohë që po ulej.

Zhurma e shkaktuar dhe tronditja e madhe kanë tmerruar pasagjerët të cilët fillojnë të bërtasin. Video është regjistuar nga vetë pasagjerët në aeroportin e Bradford Airport, West Yorks.

Goditja e fuqishme e Boeing 737-800 në asfalt erdhi si pasojë e erërave të forta të pasdites së djeshme por për fat të mirë ka bërë një ulje të sigurt dhe asnjë nuk u lëndua. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 18:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori