Moderatores së njohur i bie dhëmbi gjatë transmetimit live (VIDEO)
Moderatorja e njohur, Marichki Padalkos është përballur me një situatë të sikletshme gjatë transmetimit të lajmeve në televizionin "1+1" në Ukrainë.

Asaj i ka rënë dhëmbi teksa po lexonte lajmet live.

Padalkos nuk e ka dhënë veten dhe ka vazhduar sikur të mos kishte ndodhur gjë. Veprimi i saj me profesionalizëm është përgëzuar shumë nga publiku.

Shtuar më 15/07/2020, ora 23:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori