Miriam Cani sërish shtatzënë, ky është momenti kur Albani jep lajmin e gëzueshëm (VIDEO)
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një prej ccifteve më të dashur të shoëbizit shqiptar. Ata jpo vetëm se janë të suksesshëm në karierë por gjithashtu gezojnë një lidhje të fortë mes njëri tjetrit dhe një familje të mrekullueshme.

Ka ardhur momenti që Ameli, të bëhet me një vëlla ose motër të vogël. Lajm të cilin e bën të ditur vetë Albani teksa kanë performuar së bashku me Miriamin në Prishtinë, para shumë e shumë fansave.

Në video shfaqet teksa Albani shkon dhe i prek barkun Miriamit teksa shprehet se gjithë dedikimin e natës së djeshme ia ka kushtuar të voglit që po ritet brenda Miriamit.

Menjëherë sapo ka dhënë lajmin dhe publiku ka shpërthyer në brohorima.
Shtuar më 20/06/2019, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori