Miqtë e Dr. Florit pranë së bijës për ditëlindje (VIDEO)

Kaltrina të duam shumë! U bëfsh 100 dhe e bekuar. Sa do të donim që edhe babi jot të ishte këtu sot...por ai po qesh me ne të çmëndurit duke na parë nga lart.

Posted by Ermal Mamaqi on 2015-12-22
Edhe në këtë ditëlindje të vajzës së Dr.Florit nuk mund te mungonin njerëzit e saj më të shtrenjtë. Një urim tejet special është përcjellë edhe nga Ami dhe Ermal Mamaqi, të cilët kanë kënduar pranë pemës së Vitit të Ri në Tiranë.

Kaltrina, vajza e artistit të ndjerë Dr.Flori, feston sot 9 vjetorin e lindjes së saj. Ata kanë postuar një video në Facebook, ku shfaqen nën dritat festive të Tiranës, duke uruar Kaltrinën. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2015, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori