Ministrja ngatërrohet në fjalimin për shqiptarët dhe harron t'a presë: Edhe njëherë! (VIDEO)
Një gafë njerëzore është bërë nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstirliu e cila ditën e sotme prezantoi planin e masave lehtësuese për shqiptarët në ditët në vijim.

Por gafa në fjalë nuk është kapur ose është harruar që të hiqet nga ekipi i saj i punës.

Kjo video të cilën mund t'a shihni edhe në Facebook-un e kryeministrit Edi Rama.

Dhe pse artikulimi ishte perfekt, në një moment ministria Manastirliu ngatërrohet dhe thotë: “Edhe njëher녔.

Por ky lapsus i thënë gjatë provave është harruar pa u prerë nga montazhi duke u transmetuar edhe për publikun. /albeu.com/

Shtuar më 30/04/2020, ora 19:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori