E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Milaim Zeka: Ja kush i vodhi paratë që u dërguan për Adem Jasharin (VIDEO)
Gazetari Milaim Zeka u rrëfye në emisionin Personale të TV Dukagjini.

Në intervistën ku qan, qesh dhe ironizon, Zeka tregon nëse është dëshmitar i Gjykatës Speciale, ndërsa sjell fakte tronditëse për Adem Jasharin dhe luftën në Kosovë.

A është Zeka dëshmitar i Gjykatës Speciale? Kush sipas tij e tradhtoi Adem Jasharin? Cili politikan kosovar deklaronte se Adem Jashari ishte i lidhur me UDB-në serbe? Kush i ka vjedhur 100 mijë markat e destinuara për t`i dërguar armatim Adem Jasharit dhe grupit të tij? Cilëve shokë u bënë selam Adem Jashari në xhirimin e tij të fundit? Cili është mos reagimi i institucioneve që e ka bindur Milaim Zekën se udhëheqësit aktual janë lahpera?/Albeu.com/

Shtuar më 26/03/2017, ora 07:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori