Microsoft reklamon Windows 8 me këtë reklamë gjeniale (VIDEO)
Reklama e re e Microsoft ka arrit të tërheq vëmendje me një ide të shkëlqyer.

Ne reklamën në të cilën, Microsoft reklamon sistemin operativ Windows 8, janë përdorur tre femra, të cilat garojnë për të treguar shkathtësitë e tyre në bërjen e makiazhit të fytyrës.

Dy femrat e para janë në stres gjatë gjithë 10 sekondave të provës, ndërsa e fundit, e cila përfaqëson Windows 8, duke e qetë brenda 8 sekondave të para dhe në 2 sekondat e fundit arrin të bëjë makiazhin në mënyrë perfekte.

Shikoni më sipër reklamën. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2013, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori