Mësuesja ulet në prehrin e nxënësit dhe punon në kompjuter (VIDEO)
Një mësuese në Utah është filmuar duke qëndruar ulurprehrin e një nxënësi në klasë.

Në videon e regjistruar nga një nxënës në Granger High School në West Valley City, shihet mësuesjaprehrin e nxënësit ndërsa përdor një kompjuter.

Një zëdhënës i shkollës tha se po hetohet për shkelje të rregullave të shkollës nga ana e mësueses.

Ndërsa nuk dihet arsyeja përse ishte ulurprehrin e nxënësit.

Identiteti i saj nuk është zbuluar ende.
Shtuar më 29/05/2019, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori