Melanie Trump u lexon libra fëmijëve të sëmurë në Nju Jork
Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melanie Trump, ka vizituar një nga spitalet e fëmijëve në Nju Jork të enjten, ku ka bërë një gjest për t'u vlerësuar.

46-vjeçarja pak para orës 11 të mëngjesit dhe kaloi dy orë me fëmijët në spital, shkruan "Daily Mail", duke shtuar se Zonja e Parë kishte marrë me vete një shportë të madhe të bardhë të mbushur me libra të cilët filloi t'ua lexonte fëmijëve.

"Unë kam ardhur t'ju inkurajoj të lexoni," u tha Melania fëmijëve, gjatë bisedës me ta. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2017, ora 13:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori