Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Meghan e mbajti të fshehtë prej muajsh, Harryt i shpëton goja (VIDEO)
Duka i Sussex, Princ Harry dhe Dukesha e Sussex, Meghan Markle do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Shtatzënia e Meghan ka qenë kryefjala e mediave që prej ditës kur u zbulua, por gjinia e bebit ka mbetur ende enigmë.

Mirëpo në një video që po qarkullon në rrjete sociale duket se princi e ka zbuluar më në fund pasi një qytetare i thotë: "Shpresoj të jetë vajzë".

"Edhe unë", i përgjigjet Harry.

Kujtojmë që Meghan dhe Harry kanë zgjedhur disa emra për fëmijën. Nëse do të jetë djalë do të quhet Albert në nder të bashkëshortit të mbretëreshës Viktoria ose Philip në nder të gjyshit të Princit Harry.

Shtuar më 28/02/2019, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori