Me bikini minimaliste, Françeska Jaçe i bënë "zbor" motorrit të ujit (VIDEO)
View this post on Instagram

Mommy Shark 🦈

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Françeska Jaçe, ish-konkurrentja e “Big Brother” është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

Ajo ndan me fansat e saj foto ose video të ndryshme dhe vijon të na surprizojë me pozat sexy në llogarinë e saj në Instagram.

E së fundmi ajo ka publikuar një video nga pushimet e saja ku shfaqet e veshur me bikini në formë tangash teksa bën xhiro me një motor uji.

“Mami peshkaqene’ ka shkruajtur krahas video ish banorja e Big Brother-it.

Shtuar më 09/08/2019, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori