Me maska dhe armë, ky është momenti i shoqërimit të ekstremistëve grekë në Kakavijë (VIDEO)
Pëlqej
Kontrolle të rrepta janë duke u bërë çdo shtetasi grek që tenton të hyjë në Kakavijë drejt Shqipërisë.

Këto masa sigurie vijnë menjëherë pas arrestimit të dy ektremistëve grek të cilët posedonin me vete arme, maska, dhe flamunj të palejuar.

Dy shtetasit grekë do të procedohen për nxitje urrejtje mes kombeve si edhe armembajtje pa leje.

Gjithashtu kujtojmë se mengjesin e sotëm janë ndaluar të kalojnë kufirin edhe 8 esktremistë grekë të tjerë.

Ndërkohë në videon e mësipërme mund të shikoni edhe momentin e arrestimit të njërit prej ekstremistëve grek. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori