Më e bukura e PD-së? Shihni si reagon Grida Duma kur e kritikojnë për pamjen (VIDEO)
Pëlqej
Grida Duma është një ndër politikanet shqiptare më “seksi”.

E për këtë shkak herë herë është refuzuar të merret seriozisht roli i saj në politikë dhe brenda PD-së.

Grida e vetëdijshme për bukurinë që ka, luan me veshjen dhe makeup-in në çdo dalje të saj për mediat.

Por gjatë emisionit “Top Show” ajo është kritikuar hapur nga stilistja Stela Sallaku, kritika të cilat Grida i ka pritur me buzëqeshje.

“Gjëtë periudhës së fushatës ajo përdori disa ngjyra në rroba të cilat nuk i shkonin me tiparët e zonjës Grida pasi ajo ka tipare mesdhetare dhe është brune e theksuar.

Dhe ishin disa nuance të kakisë në ushtarake…”- tha ndër të tjera Stilistja Sallaku. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori