Me brekushe e triko të gjërë, Rama habit me veshjen në Durrës (VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në inagurimin e pallatit të ri të sportit në Durrës.

Inagurimi i sotëm u bë si homazh i legjendës durrsake të Dhimitraq Gogës.

Por ajo që ka tërhequr sërish vëmendjen ishte veshja e Kryeministrit Edi Rama.

Rama është shfaqur me shallvaret, një bluzë të gjerë sportive dhe këpucët, që duket se janë një nga stilet më të preferuara të tij në veshje. (video në 26 minuta) /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori