Mashtrimi duket se është arma më e fortë e këtij qeni (VIDEO)
Në pamje të parë kur e sheh të bën të ndihesh keq dhe të kesh keqardhje, por duket se ky është një qen i cili e luan mjaft mirë rolin e viktimës. Qeni e aplikonkëtë mënyrë ecje duke tërhequr këmbët zvarrë për të fituar ushqimin.

Me këmbët e pasme që i tërheq zvarrë, ajo shkon pas kalimtarëve dhe pushuesve në park, të cilët i hedhin nga një kafshatë nga ushqimi tyre. Një qytetare është dhe autorja e regjkistrimit të kësaj video ku duket se si qeni i tërheq këmbët zvarrë, si një mënyrë e mirë për të fituar ushqimin. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2015, ora 08:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori