Marina dhe Geti sërish me pushime, shikoni ku kanë shkuar këtë herë (VIDEO)

My fam❤️ #sister #nieces @liravjollca @jori_paloka @kledisapaloka @klevipaloka

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Një nga çiftet më të njohura dhe të diskutuara të shoëbizit shqiptar,reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë larguar sërish nga Shqipëria për disa ditë.

Por këtë herë duket se nuk kanë shkuar vetëm.Ajo bashkë me Getin dhe motrën e mbesat e saj, po qëndrojnë në Bruksel nga ku edhe po sjellin imazhe në rrjete sociale.

“Me shpirtat e mi”, ka qenë mbishkrimi që Marina i ka lënë njërës fotografi ku shihen të gjithë së bashku, padyshim përkrah saj ishte bashkëshorti i saj, Geti.Por duket se mungonte moderatorja bukuroshe Luana Vjollca. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori