Ndërron jetë në një spital në Itali deputeti i LSI
Makina përmbyset në mes të autostradës Tiranë-Durrës (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot pasi një makinë është kthyer përmbys në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe u përplas me trafikndaresen, shkruan BW.

Shoferi mësohet se nuk ka pësuar lëndime.
Shtuar më 19/05/2017, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori