Major Klodian Tanushi mungon në apelin e fundit (VIDEO)
Është përcjellë për në banesën e fundit Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një ekskpozivi në Camp Adazi të Letonisë.

Toga e tij bëri apelin e fundit, por Major Klodian Tanushi mungoi.

Tanushi do të prehet në Varrezat e Dëshmorëve pasi mori titullin Dëshmor i Atdheut.

Major Klodian Tanushi, ndërroi jetë më 10 maj, 4 ditë pas plagosjes në camp Adazi, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hanasaj, dhe mbeti i plagosur Julian Kapaj.
Shtuar më 16/05/2019, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori