Mahniti jurinë , historia e pabesueshme e 13 vjeçares (VIDEO)
Një nxënëse britanike ka fituar një vend në çerekfinalet e Got Talentit të Amerikës pasi ua nxiti gjyqtarët me zërin e saj mahnitëse.

Courtney Hadëin, është vetëm 13 vjeç dhe duket se ka një zë mbreslënës.

Ajo duket se ka fituar zemrat e jurisë dhe mbetet në garë për të fituar çmimin prej 1 milion dollarësh.

Duket se prej 2 vitesh vajza ka performuar në rrugët e Britanisë së madhe, për të paguar shpenzimet e saj.

Por fitimet ajo i ka ndarë pme babin e saj për të paguar karburantin e makinës në mënyrë që ai ta ndiqte në koncerte.

Duket se abbi i vogëlushes ka qënë i papunë për të mbështetur në cdo hap vajzën e tij. Por duket se zëri i saj i ka bërë krenar të gjithë madje dhe gjyshërit e saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori