Mahnitëse, si i shpëtojnë bletët jetën njëra-tjetrës (VIDEO)
Bleta është studiuar prej kohësh për mënyrën sesi funksionon, si dhe për sjelljen që kanë ndaj njëra-tjetrës.

“DailyMail” ka publikuar një video, ku shfaqen disa miza bleta teksa i shpëtojnë jetën një blete tjetër, e cila ishte mbuluar me mjaltë.

Të gjitha kanë shkuar rreth saj dhe kanë filluar që të thithin mjaltin, në mënyrë që ajo të shpëtonte dhe më pas të lëvizte flatrat.
Shtuar më 23/09/2019, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori