Lëvizja e mjeteve Tiranë- Durrës me zinxhirë. Shënohet aksidenti i parë (VIDEO)
Pëlqej
Policia Rrugore i ka njoftuar të gjithë qytetarët se për shkak të reshjeve të dëborës që përfshinë kryeqytetin dhe Durrësit, lëvizja e mjeteve nga Tirana në Durrës dhe anasjelltas do të bëhet me zinxhirë.

Kjo është një masë parandaluese e aksidenteve dhe rrëshqitjeve të mundshme të mjeteve në autostradë. Ndërkohe, ne Tirane është regjistruar aksidenti i pare për shkak te bores.

Nje autobus i Unazes është përplasur me një mjet tip benz, pa shkaktuar te dëmtuar./Albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori