E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
"Lugina e Ujqve" nga 24 korriku në Vizion Plus (VIDEO)
Lugina Ujqërve - Kurtlar Vadisi
Nga 24 korriku fillon transmetimi në Vizion Plus i serialit më të shikuar turk, "Lugina e Ujqve". Seriali i ri, do të transmetohet nga e hëna në të premte, në orën 20:00.

Seriali i ri i cili ka thyer të gjitha rekordet e mundshme në Turqi, dhe që do të transmetohet në Vizion Plus, pritet të arrijë shikueshmërinë më të lartë se të gjithë serialet që aktualisht transmetohen në televizionet shqiptare.

Ky serial përbëhet nga gjithsej 8 sezone deri më tani, ndërsa akoma është në prodhim.

Për më shumë shikoni më sipër promon e serialit. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2012, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori