"Lugina e Ujqve" nga 24 korriku nė Vizion Plus (VIDEO)
Pëlqej
Lugina Ujqėrve - Kurtlar Vadisi
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nga 24 korriku fillon transmetimi nė Vizion Plus i serialit mė tė shikuar turk, "Lugina e Ujqve". Seriali i ri, do tė transmetohet nga e hėna nė tė premte, nė orėn 20:00.

Seriali i ri i cili ka thyer tė gjitha rekordet e mundshme nė Turqi, dhe qė do tė transmetohet nė Vizion Plus, pritet tė arrijė shikueshmėrinė mė tė lartė se tė gjithė serialet qė aktualisht transmetohen nė televizionet shqiptare.

Ky serial pėrbėhet nga gjithsej 8 sezone deri mė tani, ndėrsa akoma ėshtė nė prodhim.

Pėr mė shumė shikoni mė sipėr promon e serialit. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2012, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.