Luana Vjollca dhe Jonida Shehu në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli” (VIDEO)
Pëlqej
Dy moderatoret simpatike të ekranit të Top Channel Luana Vjollca dhe Jonida Shehu ishin pjesëmarrëse në programin e moderuar nga Eno Popi, “Të gjithë për një”.

Formati i këtij emisioni të krijon mundësinë e të fituarit para.

Vajzat arritën të fitonin dhe paratë i shpenzuan për të blerë dhurata për gjithë fëmijët që janë rezidentë në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli”, në Tiranë.

Ndërsa pak më vonë pas vizitës së saj në shtëpine e fëmijës, Luana ka ndarë edhe një video në Instagram, të momentit të saj më fëmijët.

Shtuar më 19/05/2017, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori