E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Luan me Pitonin gjigant: Ky është fëmija më i guximshëm në botë (VIDEO)
Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë.

Një video ku duket një djalë i vogël duke lujtuar me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente, shkruan Albeu.com.

Videoja nuk dihet ku është filmuar, megjithatë është fakt se fëmija gjendet në një rrezik të madh edhe pse për shkak të moshës ai nuk e di. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2019, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori