LIVE/ Zaev në konferencë për shtyp për marrjen e mandatit
Kreu i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, përmes një deklarate për shtyp pas marrjes së mandatit për formimin e qeverisë së re, ka thënë se të gjitha pengesat për formimin e qeverisë u mënjanuan.

Ai tha se garancitë e pranuara do t'i ndajë me qytetarët të cilët e votuan dhe i besuan drejtimin e vendit. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2017, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori