LIVE/ Varrimi i terroristit grek, ekstremistët bëjnë thirrje për djegien e shqiptarëve (VIDEO)
Pëlqej
Ka nisur ceremonia e terroristit grek Kostantinos Katsifas që u neutralizua nga RENEA pasi qëlloi me armë ndaj tyre.

Kortezhi prihet nga ekstremisti i Agimit të Artë Babis Harallamb Karathanos, i njohur për aktititetin e tij kundër Shqipërisë, po ashtu i dyshuar si pjesëmarrës në vrasjen e ushtarit dhe oficerit shqiptar në Peshkëpi.
Shtuar më 08/11/2018, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori