LIVE/ Pamje nga salla e gjyqit të 11 kuksianëve të burgosur (VIDEO)
Ka nisur seanca në Gjykatën e Apelit në Shkodër ku do të vendoset fati për 11 të arrestuarit kuksianë për protestën në Rrugën e Kombit.

Në videon e bashkëngjitur lajmit, mund të shikoni pamje live nga brenda sallësgjyqit.

Bashkë me median, dhjetra deputetë të opozitës dhe familjarët e të arrestuarve gjenden në sallën e gjyqit. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 11:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori