Lirohen kuksianët, çfarë po ndodh para gjykatës në Shkodër (VIDEO)
Gjykata ka vendosur lirimin e 11 kuksianëve të burgosur disa javë më parë pas protestës në Kalimash.

Pas vendimit, familjarët janë mbledhur para gjykatës me thirrje kundër qeverisë dhe kryeministrit Rama.

"Kuksi, Shkodra do t'i largojnë këta horra", thërrasin protestuesit.

Për më tepër, ndiqni videon live. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 15:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori