Lind qengji me 6 këmbë (VIDEO)
Një qengj me 6 këmbë ka lindur në Kinë.

Videoja e mësipërme e publikuar nga “Mail Online” tregon se si kafsha qëndron në këmbë ndërkohë që një burrë dhe një grua tregojnë deformimin e tij.

Gjymtyrët shtesë janë të vendosura rreth këmbës qendrore dhe kështu e pengojnë qengjin që të ecë normalisht.

Qengji ka lindur në një fshat në Jinan, në provincën e Shandongut./albeu.com/
Shtuar më 15/10/2016, ora 23:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori