Lind pa gishta, 3 vjeçarit i vendosin dorë prej hekuri (FOTO-VIDEO)
Jeta e një djali 3 vjeçar tashmë ka ndryshuar terësisht, pasi atij i është vendosur një dorë protezë. Djali i cili vuan nga një sëmundje e rrallë, tashmë ka një dorë si “Iron Man”.

Rayven “Bubba” Kahae dëshironte të kishte një dorë si “Iron Man” dhe kjo dëshirë është bërë realitet, nga një grup jofitimprurës që mban emrin E-nabling. Mjekët kanë bërë me dije se i vogli vuan nga një sëmundje e quajtur ABS (Sindromi Amniotic Band). /albeu.com/
Lind pa gishta në njërën dorë, 3 vjeçarit i vendosin dorë prej hekuri

Shtuar më 11/09/2014, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori