Kapen 10 ton drogë në Vlorë (VIDEO)

Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook një video në të cilën shihet një sasi e konsiderueshme e drogës dhe bëhet fjalë për një depo në Babicë.

Sipas Berishës, sasia e drogës është kapur në shtëpinë e miqve të Habilajt, pikërisht në vilën e Armand Koçerrit.

“Ne Babice kapen 10 ton droge te klanit Rama – Tahiri! sb
qytetari dixhital denoncon!

“Mirëmbrëma doktorr Në Babicë e vogël sapo është kapur rreth 10 ton drogë Në shtëpinë Armand Koçerri mik i habilajve Vila e personit e ruajtur me kamera dhe sistem sigurie”, shkruan Sali Berisha. /albeu.com/


Shtuar më 18/10/2017, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori