Kush do të jetë fituesi? Të gjithë artistët që konkurrojnë në festivalin e RTSH-së, në një video (VIDEO)
Është publikuar videoja e promos së festivalit të Këngës në RTSH.

Edicioni i 58-të i festivalit do të mbahet në datat 19, 20 dhe 22 dhjetor.

Në video shfaqen të gjithë pjesëmarrësit, duke nisur nga Bojken Lako e deri të Elvana Gjata.

Ky vit do të jetë një risi nën regjinë e Vera Grabockës dhe prezantimin e Alketa Vejsiut:

“𝗘𝗱𝗶𝗰𝗶𝗼𝗻𝗶 𝗶 𝟱𝟴-𝘁𝗲̈ 𝗶 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹𝗶𝘁 𝘁𝗲̈ 𝗞𝗲̈𝗻𝗴𝗲̈𝘀 𝗻𝗲̈ 𝗥𝗮𝗱𝗶𝗼 𝗧𝗲𝗹𝗲𝘃𝗶𝘇𝗶𝗼𝗻𝗶𝗻 𝗦𝗵𝗾𝗶𝗽𝘁𝗮𝗿!
Tradita e fundvitit edhe këtë dhjetor në festën më të madhe të muzikës 🎼🎹 Shënoni datat: 19, 20 dhe 22 dhjetor!

Një kast i jashtëzakonshëm – në një edicion spektakolar

19, 20 dhe 22 dhjetor në Pallatin e Kongreseve 🎵”
Shtuar më 06/12/2019, ora 09:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori