Kur të rinjtë tentojnë të dhurojnë spektakël me motor (VIDEO)
Pëlqej
Shpesh të rinjtë të cilët janë të apasionuar pas motorave dhurojnë spektakël në rrugë por pa menduar për shqetësimit që ju shkaktojnë qytetarëve. Këtë gjë ka bërë edhe një i ri në qytetin e Durrësit i cili është filmuar duke xhiruar gomat duke krijuar jo vetëm tym dhe ndotje, por edhe duke u kthyer kështu në një shqetësim për banorët si dhe një problem edhe për lëvizjen e makinave. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2014, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori