Kur studentët kërcënojnë profesorët (VIDEO)
Pëlqej
Disa studentë, po bëhet dite që po protestojnë për ta larguar rektorin Ramadan Zejnullahu.

Ata të premten e kanë ndërprerë edhe mbledhjen e senatit të UP-së.

Një pjesë e profesorëve të Universitetit të Prishtinës janë shprehur se studentët janë përfshirë në kriminalitet, në korrupsion dhe degradim të universitetit.

Në këtë video mund të shihni edhe sjelljen e studentëve që janë kundër rektorit dhe gjykojeni vetë nëse ajo që kryejnë këta studentë eshtë e drejtë apo jo. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori